Všechna naše videa můžete také sledovat na našem kanále na YouTube.

Videogalerie

Výlet na Pustevny, koncert zpěvačky Kristíny

V sobotu 18. června 2016 jsme podnikli výlet na Pustevny, zde jsme si dali menší výšlap na Radhošť. Po dobrém obědě v Kolibě na Pasekách jsme zavítali na koncert zpěvačky Kristíny na zámku v Kuníně. Ve videu sestřih z celého dne.

Celý článek

Zámek Hradec n. M., Archeopark Chotěbuz

V neděli 12. června 2016 jsme navštívili zámek Hradec nad Moravicí, prohlédli si Hodinovou věž a Červený zámek. Pak jsme ještě navštívili Archeopark Chotěbuz. Ve videu sestřih něco málo z cesty a pak z jednotlivých míst.

Celý článek

Parní Olympia 2016 – Brno 5.6.2016

V neděli 5. června 2016 jsme zavítali na 5. ročník mezinárodního setkání železničních modelů velkých měřítek, parních strojů a historických autobusů – Parní Olympia v Brně. Ve videu naleznete sestřih toho nejzajímavějšího z celé akce.

Celý článek

Po Valašsku na skútru 2016 – 4. 6. 2016

V sobotu 4. června 2016 jsme zorganizovali společný odjezd skútr nadšenců na největší skútr akci na Moravě – po Valašsku na skútru. Ve videu uvidíte odjezd z Lipníka, příjezd do Rožnova, sestřih programu a část společné vyjížďky.

Celý článek

Výlet na zříceninu hradu Cimburk u Koryčan

Poslední sobotu v dubnu 2016 jsme podnikli výlet na zříceninu hradu Cimburk u Koryčan. Hrad, nebo přesněji řečeno zbytky hradu jsme si po pěkné procházce lesem prohlédli. Cestou zpět jsme se stavili na oběd v restauraci Na hrázi v Kojetíně.

Celý článek

Galerie soch v Pluskovci a Kohútka – 3.4.2016

Hned následující den po zahájení skútr sezony u nás na střední Moravě jsme využili krásného počasí a v neděli 3. dubna 2016 jsme podnikli výlet na Valašsko, kde jsme navštívili galerii soch v Pluskovci a Kohútku. Najeto 192km.

Celý článek

Velikonoce na Valašsku, skanzen Rožnov - 28.3.2016

Na Velikonoční pondělí 28. 3. 2016 jsme uspořádali další Velikonoční vyjížďku. Tentokrát jsme zamířili na Valašsko, kde jsme navštívili skanzen v Rožnově. Cestou domů jsme se stavili u zámku Bartošovice. Za dnešek najeto velikonočních 147km.

Celý článek

Zámek Nové Hrady, rozhledna Andrlův Chlum

V neděli 27. 9. 2015 jsme podnikli výlet do Pardubického kraje. Zde jsme navštívili zámek Nové Hrady, První české muzeum cyklistiky a rozhlednu Andrlův Chlum. Výletu se účastnilo 7 lidí na 6-ti skútrech. Najeto 323km.

Celý článek