Všechna naše videa můžete také sledovat na našem kanále na YouTube.

Videogalerie

Rozhledny Maruška a Doubrava, Kohútka – video

V sobotu 3. září 2016 jsme podnikli narychlo zorganizovaný výlet pro našeho kamaráda Jarka po Valašsku. Nejdříve jsme zajeli na rozhledny Maruška, pak Doubrava a na oběd na Kohútku. Cestou jsme si také vyzkoušeli vyměnit naše stroje.

Celý článek

Cihelna 2016 – Králíky – 20.8.2016, video

V sobotu 20. srpna 2016 jsme vyrazili na výlet do Králík na tradiční akci Cihelna 2016. Zde jsme měli možnost si prohlédnout jak historickou vojenskou techniku, tak nejnovější, dále vozidla IZS, dynamické ukázky a další. Ve videu sestřih z cesty a akce.

Celý článek

Dolní Morava – Stezka v oblacích – 7.8.2016 - video

V neděli 7. srpna 2016 jsme podnikli výlet na skútrech do Jeseníků. Navštívili jsme Dolní Moravu a zde jsme si dali výšlap na Stezku v oblacích. Cestou zpět zastávka na oběd v restauraci Kocanda. Sestřih z tohoto super výletu naleznete v tomto videu.

Celý článek

Hrad Kunětická hora, rozhledna Milíř, Les království – 4.8.2016

Ve čtvrtek 4. srpna 2016 jsme v rámci naší letní skútr dovolené vyrazili na Čechy. Navštívili jsme hrad Kunětická hora, rozhlednu Milíř ve Vysoké nad Labem a vodní nádrž Les Království. Na část trasy se k nám připojil jeden místní skútr brácha. Nakonec společný oběd v restauraci Koliba Hrádek.

Celý článek

Letní skútr dovolená 2016 – Vysoké Tatry, video

Od pátku 29.7. do neděle 31.7.2016 jsme vyrazili na třídenní letní skútr dovolenou na Slovensko. Zamířili jsme do Vysokých Tater, kde jsme navštívili: Belianskou jeskyni, Skalnaté a Štrbské Pleso, Spišský hrad a další zajímavá místa.

Celý článek

Rozhledna Slunečná, papouščí ZOO – 6.7.2016

Ve středu 6. 7. 2016 jsme podnikli výlet na jižní Moravu. Navštívili jsme rozhlednu Slunečná u Velkých Pavlovic, papouščí ZOO v Bošovicích a nakonec jsme se stavili na oběd v motorestu Samota. Ve videu uvidíte sestřih z cesty a jednotlivých míst.

Celý článek