Novinky

KYMCO demo tour 2016 dorazilo také na Olomoucko

Od čtvrtka 30.6.2016 do neděle 3.7.2016 máte možnost si vyzkoušet některý ze skútrů Kymco v rámci víkendových předváděcích jízd. KYMCO demo tour 2016 dorazilo také na Olomoucko do firmy Skútry – levně, Velký Týnec.

Celý článek

Dokončen převod webových stránek na nový design

V těchto dnech jsme dokončili úpravu našich webových stránek vyletynaskutru.cz. Jak jsme již informovali, použili jsme na našich stránkách novou, modernější šablonu, díky které jsou stránky mnohem přehlednější.

Věříme, že se vám naše stránky po faceliftu budou líbit a budete patřit mezi pravidelné návštěvníky :-). Při editaci jsme stránky důkladně testovali a ověřovali funkčnost, nicméně chybičku nelze asi nikdy vyloučit. Proto se na vás obracíme s prosbou, pokud narazíte na nějaký nefunkční odkaz nebo jinou chybu, kdybyste nám dali vědět.

Na našich stránkách naleznete kompletní reporty ze všech našich výletů, které jsme kdy realizovali. Máte jedinečnou možnost si společně s námi zavzpomínat, která místa jste společně s námi navštívili. A pro ty z vás, kteří jste dosud s námi na žádném výletě nebyli, tyto stránky mohou posloužit jako inspirace pro vaše příští výlety.

Tak, webové stránky máme hotové a můžeme se plně zaměřit na plánování výletů na sezonu 2016. Čas neúprosně běží a než se nadějeme, tak tady bude jaro a tak je nejvyšší čas připravovat další skvělé výlety :-).

Celý článek

Do nového roku s novým webdesignem

Pokud patříte mezi pravidelné návštěvníky našich webových stránek vyletynaskutru.cz, tak jste v těchto dnech jistě zaznamenali změnu vzhledu. Ano, je to tak, na přelomu nového roku jsme provedli facelift našich webových stránek. Použili jsme novou, modernější šablonu, stránky by měly být nyní mnohem přehlednější, s většími rozměry fotografií v článku. Také plánujeme postupně nasazení nových funkcí, např. na výlet se budete moci přihlásit mimo jiné např. přes formulář, atd.

Webové stránky ještě nejsou zcela funkční, ještě se dokončuje přesun článků a probíhá celková restaurace a ladění stránek, tak prosíme o trpělivost, v nejbližších dnech by měl být celý web plně funkční.

Pokud se vám naše webové stránky nezobrazují ve vašem prohlížeči korektně, může to být způsobeno tím, že si prohlížeč načítá uložené informace o předchozí verzi webu a z toho důvodu se stránka chová nestandardně. V tom případě doporučujeme stránku aktualizovat ve vašem prohlížeči (například stisknutím klávesy F5) a stránky by se již měly načíst v novém designu. Pokud byste i přesto narazili na nějaké potíže s funkčností nebo zobrazením, budeme rádi, když nám dáte o tom vědět.

Celý článek

Dokončen přesun fotogalerie na Rajče

Dnes, tj. 13. prosince 2014, jsem dokončil první etapu prací na novém webu vyletynaskutru.cz. Podařilo se mi kompletně přenést a sjednotit všechny fotogalerie ze všech výletů, které jsem podnikl na skútru, na jedno místo na Rajče. Veškeré nové fotogalerie z výletů budu již vkládat zde. Na stránce Fotogalerie jsou potom setříděné a vložené odkazy na jednotlivé fotogalerie podle data. Tak věřím, že takto je vše mnohem přehlednější a každý má možnost si lépe vyhledat fotogalerii z výletu, který ho zajímá.

Teď budu usilovně pracovat na přesunu cestopisů a reportů z výletů na webové stránky vyletynaskutru.cz, takže pak již bude vše pěkně pohromadě.

Celý článek

Na čem zrovna pracujeme - přesun fotogalerie

V těchto dnech usilovně pracujeme na přesunu fotogalerií z dosud uskutečněných výletů a akcí na jedno místo. Nově naši kompletní fotogalerii naleznete na Rajčeti. Na našich stránkách naleznete setříděné odkazy podle data na jednotlivé fotogalerie.

V další fázi dojde k přesunu všech článků, reportů a cestopisů zde na jedno místo a časem přibude ještě videogalerie, kde opět budou setříděné veškerá videa, která jsme natočili. Takže věříme, že se máte na co těšit a budete mít co číst nejen při dlouhých zimních večerech :-).

Celý článek

Spuštění nové webové prezentace

Dne 8. 12. 2014 jsme oficiálně spustili naše nové webové stránky na vlastní doméně vyletynaskutru.cz. Na těchto stránkách chceme publikovat jednak pozvánky na výlety, které pravidelně organizujeme, ale také reporty, cestopisy, fotogalerie a další informace z výletů na skútrech.

Pokud jezdíte rádi na skútrech a nechcete jezdit sami, můžete se přidat k nám a jezdit s námi na výlety. Stačí sledovat tyto webové stránky a pokud vás nějaký výlet zaujme, můžete se přidat. Aktuální informace můžete sledovat také na Facebooku.

Celý článek