Výstava motorek Harley-Davidson v Šantovce

Podle kalendáře sice ještě máme mít zimu, nicméně ve skutečnosti panuje spíše jarní počasí, a tak jsme v neděli 7. února 2016 mohli vyrazit na letos již druhou zimní vyjížďku. Zamířili jsme do Olomouce na výstavu motorek Harley-Davidson.

Zima si dává poněkud delší pauzu, už druhý víkend po sobě vyšel poměrně dobře, spíše jarní počasí, a tak jsme zorganizovali letos již druhou vyjížďku na skútrech. Sraz jsme měli na obvyklém místě v Lipníku nad Bečvou na parkovišti u Lídlu. Zde se nás sjelo 6 lidí na čtyřech skútrech. Z toho polovina byla až z Ostravska a dneska jsme měli i trošku větší dámskou účast :-).

Společně jsme poté vyrazili směrem na Přerov, Olomouc, zde zastávka u OC Šantovka, kde jsme se zašli podívat na menší výstavu motorek Harley-Davidson.

Pak jsme pokračovali z Olomouce směrem na Dub, zde kratičká zastávka na zimní fotečku u kostela.

No a pak dále přes Tovačov do Kojetína, zde zastávka v naší oblíbené restauraci Na hrázi.

A když bylo docela hezky, tak jsme to vzali z Kojetína na Kroměříž, Tlumačov, Hulín, Přerov a domů na Lipník. Dnešní výlet se skvěle povedl, cesty úplně suché, chvílemi nás docela potrápil silnější vítr, ale zas nebyl až tak silný, jak předpovídali, dalo se to zvládnout. Najeto celkem 130 zimních km. Tak zas někdy příště ahoj!! :-)

Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.