Výstava Motocykel Bratislava - 14.3.2014

V pátek 14. března 2014 jsem vyrazil na svůj první letošní větší předjarní výlet na skútru Kymco Agility City 125, a to rovnou do Bratislavy na výstavu Motocykel. Jeli jsme 3 na třech skútrech. Za dnešek jsem najel 380km.

Letošní zima byla až neuvěřitelně příznivá pro ježdění v jedné stopě, a tak jsem se rozhodl absolvovat tento výlet na skútru. Vyrazil jsem na cestu ještě s dvěma kolegy. Tak jsme ve trojici udělali takovou mini invazi do Bratislavy :-). Více se nás bohužel nesešlo, což byla škoda.

Počasí bylo nádherné, pravda, zrána, jak jsem vyjížděl, tak teplota byla lehce pod bodem mrazu a navečer už se také docela ochlazovalo, nicméně se správnou výstrojí se cesta dala hravě zvládnout. V průběhu cesty, jak šlo sluníčko čím dál výš, tak se krásně oteplovalo a pak už to byla úplná paráda cestovat.

Z Bratislavy jsme odjížděli dokonce 4 - přidal se k nám na kousek trasy ještě jeden motorkář . Cesty byly v pohodě, žádné zácpy, a pokud někde se vyskytly, tak od toho jsou skútry aby se překážky v silničním provozu objely ne? Také nebyly nijak zvlášť poničené silnice po NE/zimě, jak bývá obvyklé při tuhých zimách. Také nás nikde cestou nezaskočily zbytky posypových materiálů, když ono ani nebylo proč něco sypat že ano.

Výstava jako taková se mi moc líbila, v tu dobu jsem ještě netušil, že si na výstavě vyhlídnu svůj nový skútr, který jsem si o pár týdnů později skutečně pořídil. Takže shrnuto, výlet se mimořádně zdařil, jsem rád, že jsem ho mohl absolvovat. Na svém skútru Kymco Agility City 125 jsem na tomto výletě najel cca krásných necelých 380 km.

Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.