Výlet na Kohútku, Čertovy skály, Soláň

V neděli 26. 7. 2015 jsme podnikli další suprový výlet na skútrech. Vyjeli jsme si na Valašsko, kde jsme se zastavili u Čertových skal v Lidečku, pak oběd na Kohútce a poté na Soláň a Čarták. Najeto 330km.

    Tento výlet byl tak trochu jiný, než obvykle. V sobotu večer mi zazvonil telefon a ozval se jeden kamarád ze Skutrfora, že se vypravil do našich končin a že by rád přespal v Lipníku a na druhý den že by se rád podíval na krásy naší krajiny tady na střední Moravě. Jen doplním, že Jarek přijel z východních Čech - od Hradce Králové. Takže večer jsme se s ním u nás v Lipníku potkali, provedli po náměstí, zajistili ubytování, pokecali a dohodli jsme se, že v neděli ho vezmeme s sebou na naše oblíbená místa.

    V neděli ráno jsme si dali sraz u Lídlu v Lipníku a společně jsme vyrazili na Valašsko. Zastavili jsme se u Čertových skal v Lidečku, kde se k nám přidal další kolega. Pak jsme pokračovali na Kohútku, kde nás čekal ještě Luboš. Na Kohútce jsme si dali kvalitní oběd, pak si společně prohlédli okolí.

    Z Kohútky jsme už všichni pokračovali na Soláň a Čarták, zde pořídili nějaké foto. No a vzhledem k pokročilému času jsme se pomalu vydali na cestu domů. S manželkou jsme Jarka doprovodili až do Mohelnice, kde jsme se rozloučili a popřáli šťastnou cestu domů.

    Počasí vyšlo nádherně, dneska nám sluníčko svítilo celý den, sešla se suprová parta, jelo 5 lidí na 4 skútrech. Celkem najeto krásných 330km.

    Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.

    Video z výletu: