Vyjížďka na 2. svátek vánoční – 26.12.2015

Na 2. svátek vánoční se konečně na nás usmálo štěstí a v našem kraji jsme se dočkali slunečného dne a tak jsme mohli vyrazit na vánoční vyjížďku na skútrech po střední Moravě. Najeto 133km, účast 2 skútry a 3 lidi.

    Sraz jsme měli na parkovišti u Penny marketu v Lipníku nad Bečvou.

    Odsud jsme se ještě přesunuli na náměstí v Lipníku, abychom si nafotili památné foto u vánočního stromu. Taková příležitost se jen tak nenaskytne :-)

    No a z Lipníka jsme vyrazili směrem na Hranice, Teplice nad Bečvou, Ústí, Kelč. Zde jsme měli první zastávku u zámku.

    Z Kelče jsme pokračovali na Kunovice, Osíčko, Loukov a Bystřice pod Hostýnem. Zde jsme se na chvilku zastavili na náměstí, cvakli pár fotek na památku.

    No a pak jsme pokračovali do Dřevohostic, kde jsme se zastavili u vyhlášeného Betlému. Pěkné figurky v životní velikosti :-).

    Z Dřevohostic jsme pokračovali na Přerov, Bochoř, Chropyně. Zde jsme se zastavili u zámku, opět fotečku na památku. No a pak už jsme zamířili do Kojetína, kde jsme se zastavili na občerstvení v naší oblíbené restauraci Na hrázi.

    Dnešní vánoční výlet se mimořádně povedl, nádherné spíše jarní ( nebo podzimní? ) počasí, teplotu ukazovalo kolem +12°C!!!, což na tuto roční dobu je hodně luxusní teplota, no co více si přát. Tak zas příště na viděnou a skútrům zdar :-).

    Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.