Velikonoční vyjížďka na zámek Náměšť na Hané

V neděli 27. března 2016 jsme uspořádali Velikonoční vyjížďku na zámek Náměšť na Hané, kde jsme si prohlédli interiéry zámku, který byl velikonočně nazdobený. Sjelo se nás 5 lidí na čtyřech skútrech, najeto 147 km.

Když se jede na Velikonoční vyjížďku, tak by to chtělo nějakou tématickou výzdobu skútru. Přemýšleli jsme, jak vyzdobit náš skútr, moc času jsme na to neměli, tak alespoň trochu, posuďte sami, jak se nám to povedlo :-)

Sraz jsme měli na našem obvyklém místě na parkovišti u Lídlu. Tentokrát jsme měli pro přihlášené účastníky připravenou menší Velikonoční nadílku, tak se rozdávaly dárečky :-)

Z Lipníka n. B. jsme vyrazili směrem na Přerov, zde se k nám přidal ještě jeden přihlášený účastník výletu a tak jsme již v kompletní sestavě pokračovali přes Olomouc do Náměště na Hané na zámek.

Zde jsme si dali prohlídku interiéru zámku, který byl u příležitosti Velikonoc svátečně vyzdobený.

No a po prohlídce zámku jsme zamířili na oběd. V restauraci, kde jsme plánovali se zastavit, měli v době naší návštěvy plno, tak jsme trochu improvizovali a jeli jsme do naší oblíbené a osvědčené restaurace Na hrázi v Kojetíně.

Po dobrém obědě jsme již pomalu zamířili domů. Dnešní Velikonoční výlet se vydařil, skvělá parta, počasí také vyšlo, snad jen silnice by mohly být v lepším stavu, když už platíme nemalé daně... Tak zas příště ahoj ! :-)

Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.