Štědrodenní vyjížďka – 24.12.2015

Na Štědrý den jsme měli naplánovanou vyjížďku na skútrech, bohužel počasí nám zhatilo plány, tak jsme museli improvizovat a realizovali jen část plánovaného programu autem. Zúčastnili jsme se vánočního koncertu Pavla Nováka v Přerově.

    Zatímco včera bylo nádherné, slunečné počasí a my jsme mohli podniknout předvánoční vyjížďku na skútru, tak na Štědrý den ráno při pohledu z okna to byla hrůza. Bílé mlíko, vidět bylo jen na pár mětrů. A při pohledu na web kamery to lepší nebylo ani v lokalitách, kam jsme měli naplánovanou Štědrodenní vyjížďku.

    Tak jsme museli plánovanou akci odvolat a realizovali jsme alespoň část programu autem. Jeli jsme na tradiční Vánoční koncert Pavla Nováka v Přerově. Cestou nás provázela pořádná mlha, no na skútru se v takovém počasí nedalo jet.

    Po příjezdu do Přerova jsme přišli na zcela zaplněné náměstí, kde probíhal koncert Pavla Nováka. Atmosféra suprová, všude panovala vánoční nálada, moc pěkný koncert. Jako malou ochutnávku jsme natočili alespoň část koncertu, abyste mohli i vy nasát nádhernou sváteční atmosféru :-)

    Tak přátelé, přejeme všem šťastné a veselé Vánoce, abyste je prožili ve zdraví, v klidu a míru a těšíme se na setkání s vámi v příští sezoně na výletech, tentokrát již na skútrech.

    Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.

    Video z výletu: