Rozhledna Drahy – Javorník, salaš Nimnica – 6.9.2015

V neděli 6. září 2015 jsme podnikli další suprový výlet. Navštívili jsme rozhlednu Drahy - Javorník a pak jsme výlet zakončili chutným obědem na salaši Nimnica. Jely 3 skútry a 4 lidi, najeto 316km.

    Počasí na dnešním výletě nebylo zrovna idylické, hned zkraje nás chytla lehká přeháňka, nicméně nedali jsme se odradit a pokračovali jsme dál na Otrokovice, Staré Město, Ostrožská Nová Ves, kde se k nám na část výletu přidal jeden místní domorodec. Pak jsme společně pokračovali na rozhlednu Drahy – Javorník.

    Po příjezdu na místo prohlídka rozhledny, nějaké to foto na památku a pokračovali jsme dál. Rozhledna pěkná, velmi dobře přístupně, lze k ní dojet i se skútrem, takže se dají nafotit i pěkné fotky na památku. Akorát nahoře na vyhlídce chybí jakékoliv popisky, kam se člověk vlastně dívá... Nicméně tuto rozhlednu určitě doporučujeme navštívit.

    Z rozhledny Drahy pokračujeme na Blatničku, Strání, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín … a cíl salaš Nimnica. Zde jsme si dali chutný oběd, nakoupili ovčí produkty, no a nastal čas na návrat domů.

    Výlet se povedl, počasí trošku pozlobilo, nicméně nic zásadního, co by nešlo zvládnout. No budeme si muset zvykat na nečas, lepší už to nebude, podzim nám klepe na dveře. Tak zas někdy příště ahoj.

    Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.

    Video z výletu: