První výjezd na salaš Nimnica v roce 2016

V neděli 17. dubna 2016 jsme vyrazili na první výjezd na salaš Nimnica v letošním roce. Na salaši jsme si dali chutný oběd, pak nakoupili chutné ovčí sýry a pak se přes Makov vrátili zpět domů. Účast 4 skútry a 5 lidí, najeto 264km.

Ačkoliv podle předpovědí měla být neděle více pochmurná a uplakaná, opak byl pravdou. Probudili jsme se do krásného dne, sluníčko krásně svítilo a hřálo hned od rána, na obloze ani mráčku. A tak natěšení jsme mohli vyrazit na letos první společný výlet na salaš Nimnica.

Z Lipníka n. B. jsme vyjeli v počtu dvou strojů. Jeli jsme směrem na Hranice, Valašské Meziříčí,  kde jsme měli sraz na benzince Shell. Zde se k nám přidala Honda Forza formace ze severní Moravy :-).

Po krátké pauzičce již v kompletní sestavě vyrážíme směr Vsetín, Horní Lideč, Púchov, salaš Nimnica.

Zde jsme si dali chutný oběd a kdo chtěl, nakoupil pravé nefalšované ovčí sýry.

No a když bylo tak nádherné počasí, sluníčko krásně stále hřálo a měli jsme k dobru i nějaký čas, tak jsme trasu zpět pozměnili. Vzali jsme to na Považskú Bystricu, Bytču, Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník. Cestou jsme se stavili na Česko – Slovenském pomezí, zde poslední společné foto a rozloučili jsme se s severo moravskou částí party.

Dnešní výlet se krásně vydařil, počasí vyšlo na jedničku, skvělá parta, cestou jsme potkali spoustu motorkářů, sem tam i nějaký ten skútr. Na salaš Nimnica plánujeme opět výlet na příští měsíc, tak kdo budete mít chuť se příště k nám přidat, sledujte pečlivě naše stránky i Facebook, opět zde bude pozvánka :-). Tak skútrům zdar a zas příště na viděnou.

Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.