Předjarní výlet do Luhačovic a jižní Morava – 18.3.2016

V pátek 18. března 2016 jsme s naší skútr partou podnikli nádherný předjarní výlet do Luhačovic. A když bylo tak krásně, tak jsme si výlet protáhli ještě trochu jižněji na Uherské Hradiště. Jelo 5 lidí na čtyřech skútrech, najeto 212km.

Z Lipníka nad Bečvou jsme zamířili směrem na Hranice, Valašské Meziříčí, Krhová. Zde jsme se stavili v Moravamotors, obhlídli stroje, nakoupili nějaké ty doplňky.

Pak jsme pokračovali na Vsetín, Vizovice, Luhačovice. Zde jsme si dali krátkou procházku ke kolonádě, natankovali Vincentku – péče o zdraví je potřeba :-).

Nákup lázeňských oplatek na mlsání a nakonec společné foto i s našimi stroji na parkovišti v Luhačovicích.

V našem skútr parku je další nová Forza 125, parádní skútřík... :-). Luboš si dnešní společnou premiéru nadmíru užíval. Přejeme hodně spokojených km bez nehod a poruch :-)

A když bylo tak krásně, tak jsme si mimo plán výlet prodloužili. Vzali jsme to na Uherský Brod, Uherské Hradiště s kratičkou zastávkou pro foto s hradem Buchlov v pozadí.

Nakonec zastávka v motorestu Samota na oběd.

Dnešní předjarní výlet se povedl, bylo krásně slunečno, docela i teplo. Cesty poměrně v dobrém stavu, žádné objížďky, ani výmolů nebylo moc, jelo se parádně. Hlavně odpoledne jsme cestou potkávali hodně motorek, ale ani jediný skútr. Asi všichni přesedlali na motorky nebo co. Tak zas někdy příště ahoj, třeba hned v neděli na první jarní vyjížďce :-)

Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.