Před silvestrovská vyjížďka - 30.12.2013

V pondělí 30. prosince 2013 jsem vyrazil na další zimní vyjížďku, tentokrát jsem ji nazval před silvestrovskou. Na tuto vyjížďku se mi podařilo zlákat ještě jednoho kolegu skútraře. Dali jsme si menší okruh po Olomoucku, najeto 121km.

Dali jsme si scuka po poledni v Olomouci u OC Olympia.

Odsud jsme spolu vyrazili na projížďku po okolí. Dali jsme si trasu: kolem Klášterního Hradiska, zde foto na památku.

Pak jsme pokračovali na Chomoutov, Pňovice, Litovel, Střelice, Uničov, zde zastávka na focení na náměstí.

Poté jsme pokračovali Brníčko, Újezd, Rybníček, Mladějovice, Komárov, Krakořice, Šternberk. Zde jsme se zastavili u hradu, opět pár fotek, no a vzhledem k pokročilému času jsme se rozloučili a každý se již sám vydal na cestu domů.

Já jsem pokračoval směrem na Olomouc a poté na Přáslavice, Daskabát atd. po staré cestě až do Lipníka n. B. Počasí bylo krásné, slunečné, nicméně moc teplo nebylo. Pokud to porovnám s výlety, které jsem podnikl přes vánoční svátky, tehdy bylo poněkud tepleji, na druhou stranu zas bylo hodně větrno.

Na dnešní vyjížďce jsem ujel slušných cca 121km, je fakt, že už ke konci, jak začalo zapadat slunce, jsem byl dost prokřehlý. Přece jen bylo dneska dost chladněji. No tak nevím, jestli tato dnešní vyjížďka byla má letošní poslední, pokud vyjde počasí a po dnešku se roztavím, tak mám zálusk se účastnit ještě silvestrovské vyjížďky v Olomouci, ale to opravdu jen podle počasí. Takže zatím jízdám zdar a pokud už nebude žádná letos jízda, tak mnoho šťastných km do Nového roku 2014 přeji všem.

Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.