Podzimní výlet na skútrech – 2.11.2014

V neděli 2. listopadu 2014 jsme podnikli další podzimní výlet na skútrech, tentokrát jsme si dali takový okruh po střední Moravě se zastavením ve Fryštáku – přehrada, Zlín – Baťův mrakodrap, květná zahrada Kroměříž.

Počasí nám vyšlo přímo fantasticky, i když z rána byly mlhy, tak během dopoledne převládlo sluníčko a od půl jedenácté jsme od prvního místa srazu v Lipníku n. B. - parkoviště u Lídlu – odjížděli za krásného azura.

Účast na dnešním výletě byla mimořádně hojná. Z Lipníku nás vyjíždělo 5 skútrů!!!, což je teda rekord :-). V Přerově se přidali další dva borci na skútrech, takže z Přerova nás odjíždělo už sedm skútrů, no a ve Fryštáku na přehradě se k nám připojil poslední osmý účastník dnešního podzimního výletu :-).

Jeli jsme směrem na Bystřici p. H., Holešov, Fryšták – zde zastávka na přehradě.

Pak jsme pokračovali na Zlín, kde jsme zavítali na Baťův mrakodrap.

Poté jsme pokračovali na Otrokovice, Tlumačov, Kroměříž, zde krátká zastávka u zámku – společné foto.

A pak jsme zamířili na prohlídku květné zahrady v Kroměříži.

No a to byl poslední bod dnešního výletu, na závěr jsme jeli ještě do Kojetína, kde jsme vydatně pojedli v restauraci Na Hrázi – mohu jen doporučit, vaří zde suprově a ty porce … :-).

Takže shrnuto, dnešní výlet byl opravdu mimořádně povedený. Počasí lépe ani nemohlo vyjít, přes poledne nádherně teploučko. Sešla se nás super parta, škoda, že tentokrát chyběla dámská účast, jak už jsem psal, moje manželka dnes musela pracovat, Jirkova žena také nemohla, no škoda, tak snad příští víkend naše sluníčka budou moct jet s námi :-). Za dnešek jsem najel krásných podzimních cca 174km.

A co bude příště? Tak na příští víkend už teď s manželkou spřádáme plány, kam pojedeme :-). Přátelé, sezona zdaleka nekončí. Rosničky teď předpovídaly, že zima asi zas bude mírná nebo dokonce žádná, tak se bude jezdit dál. Takže skútry nezazimovávat, sledovat tyto stránky a na příští výlety se můžete přidat k nám i vy :-).

Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.