Podzimní vyjížďka na Plumlov - sraz veteránů

V sobotu 5. října 2013 jsem vyrazil na podzimní vyjížďku na svém skútru. Vybral jsem si tentokrát toulky po Olomouckém kraji, s konkrétním cílem Plumlov, kde zrovna v tento den probíhal XXV. Závěr sezóny - sraz historických vozidel.

Počasí bylo pěkné, takové babí léto, což slibovalo ideální podmínky pro podzimní vyjížďku na skútru. Vyrazil jsem nejdříve na Plumlov s tím, že pokud bude dobré počasí, vezmu to s tama přes Konice na Bouzov.

Takže kolem 9:30 vyrážím z Lipníka přes Nové Dvory, Sušice, Radslavice, Přerov, zde zastávka na benzince Agip na tankování. Dále jsem pokračoval směrem na Troubky, Tovačov, Prostějov, Plumlovský zámek, kde probíhal sraz veteránů a zároveň jejich výstava.

Po příjezdu na Plumlovský zámek jsem si udělal prohlídku vystavených krasavců. Já jsem vše jak je u mě zvykem zdokumentoval, nafotil, tak se můžete podívat ve fotogalerii.

Kolem poledne vyrážím na další cestu. Nejdříve se ještě vracím zpět na Plumlovskou přehradu. V klidu prohlídnu, pár fotek.

Pak jsem pokračoval směrem přes Ptení na Konice, kde se krátce zastavuji u místního zámku.

Z Konic jsem to vzal na Olomouc, Přerov, zde natankoval na Agipu, no a pak domů. Celkem jsem najel 155km. Vyjížďka to byla dobrá, i když se mi nepodařilo zajet všude, kam jsem plánoval, tak snad příště.

Kompletní fotogalerie na Rajčeti.