Letní skútr dovolená 2015 – Veľký Meder

Od 19. 7. do 23. 7. 2015 jsme vyrazili na letos poslední vícedenní letní dovolenou. Zamířili jsme opět na Slovensko, kde jsme měli cíl Veľký Meder a pobyt v termálním koupališti. Celkem najeto 620 km.

    Už druhý týden pokračující nádherné počasí, kdy teploty dosahovaly spíše tropických hodnot, nám umožnilo pokračovat v úspěšné sérii skútr dovolené. Tak jsme po návratu ze skútr dovolené na Šumavě opět jeden den přespali doma a hned následující den, tj. v neděli 19. července 2015 hned ráno naložili náš skútr Piaggio MP3 500 LT vším potřebným a zamířili opět na Slovensko, do Veľkého Mederu, kde jsme strávili několik dní relaxem v termálním koupališti.

    Cestou tam jsme se zastavili u Adamovských jezer, kde je i pěkná rozhlednička. V jedné části jezera je i přírodní koupaliště a také se zde koupalo nebo slunilo poměrně hodně lidí.

    Počasí nám přálo, po celý pobyt krásně svítilo slunce, tropická vedra, teploty atakovaly hranici 40 stupňů, tak většinu času jsme strávili v termálním koupališti. Nicméně trochu jsme se také projeli na večerní vyjížďce na skútru na vodní dílo Gabčíkovo.

    Ještě doplníme, že ubytovaní jsme byli v krásném wellness hotelu Orchidea, který se nachází kousek od termálního koupaliště, tak jsme měli hned vše po ruce.

    Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.

    Video z výletu: