Kohútka, jezero Balaton, Soláň

V sobotu 16. května 2015 jsme zamířili na další jarní výlet na skútrech, tentokrát jsme měli zastavení na Kohútce, jezero Balaton a Soláň. Jelo celkem 4 skútry a 5 lidí, najeli jsme 190km.

Náš první dnešní cíl cesty byla Kohútka, kde jsme se zastavili na oběd, poté jsme si krátce prohlédli okolí. Na Kohútce na jaře je moc krásně, ostatně na jaře je příroda krásná asi všude, jak se vše zelená a kvete. Nafotili jsme pár fotek a pokračovali dál.

Další kratičké zastavení jsme si udělali u jezera Balaton. Tady oproti loňsku došlo trochu ke změně, ještě minulý rok bylo možné zaparkovat hned zkraje po pravé straně, bylo tam i malé občerstvení s posezením, tak to už je vše zrušeno. Takže jsme se zde jen kratičce zastavili, pořídili pár fotek a frčeli dále.

Poslední zastavení jsme měli u hotelu Soláň a Čarták, zde jsme si dali krátkou pauzu s procházkou a opět nějaká ta fotodokumentace.

No a to již nastal čas na návrat domů. Dnešní výlet vyšel špičkově, nádherné jarní počasí, teploučko, slunečno, no kdo s námi nejel, může litovat, tak se třeba přidáte příště :-)

Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.