Cihelna 2015 – Králíky, Dolní Morava – 22.8.2015

V sobotu 22. srpna 2015 jsme podnikli výlet do Králík na tradiční akci Cihelna 2015, poté jsme pokračovali na Dolní Moravu, kde jsme se svezli na bobové dráze. Jeli jsme 3 na dvou skútrech, najeto 270km.

    Počasí nám přálo, sluníčko pěkně svítilo a hřálo, výlet nám vyšel suprově. V Králikách letos parkování bez problémů, půda byla vysušena, tak oproti loňsku i auta mohly v pohodě parkovat :-). Prohlédli jsme si na plochách vystavenou vojenskou techniku, zhlédli historickou ukázku - „Bitva o Moravskou bránu 1945“.

    Z Králík jsme pokračovali na Dolní Moravu, zde zastávka u chaty U Slona, kde je bobová dráha. Zkusili jsme si trochu adrenalinu a svezli jsme se :-).

    Z Dolní Moravy jsme zamířili na cestu zpět domů. Cestou jsme se zastavili na oběd v restauraci  Na Červeném Potoce, kde bylo zrovna docela živo. Zastavil se tu nějaký zájezdový autobus s bujarými výletníky, tak oběd jsme měli i s kulturní vložkou :-D.

    No a poté přes Hanušovice, Šumperk, Zábřeh, Mohelnice atd. už jsme mazali domů. Výletík moc pěkný, bezva cesty, vše skvěle naplánované a vše vyšlo jak mělo, tak zas někdy příště.

    Kompletní fotogalerie z výletu na Rajčeti.

    Video z výletu: